STK a měření emisí

PŘICHÁZÍ ČAS NA STK? PŘIJEĎTE DO AUTOPLUS PRAHA!

AUTOPLUS Praha nabízí své služby v oblasti provádění technických prohlídek a technických kontrol silničních motorových vozidel. Na STK se u nás můžete objednat kdykoliv, i mimo pravidelný a povinný interval.

PŘÍPRAVA NA TECHNICKOU KONTROLU V PRAZE

Zaměřujeme se také na přípravu pro STK, která je zejména u starších vozidel velmi důležitá. V rámci této služby naši specialisté vůz zkontrolují a stanoví kategorie závad (lehké, střední a nebezpečné). Následně mohou být, po dohodě se zákazníkem, závady odstraněny (resp. opraveny). Po přípravě je samotná technická kontrola zabezpečena naším autoservisem.

STK PRO PRAHU VÝCHOD I ZÁPAD

Stanice technické kontroly (stk) Praha při technické prohlídce silničního vozidla postupuje v souladu se zákonem č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Technická kontrola je prováděna odborným vyškoleným týmem mechaniků, který zjišťuje zejména, zda je bez závad technický stav a činnost ústrojí částí vozidla, dle podmínek, které definuje uvedený zákon.

MĚŘENÍ EMISÍ A STK ZA DOBROU CENU

AUTOPLUS Praha nabízí měření emisí a stk za velmi příznivou cenuV záložce Ceník zjistíte základní sazby za tyto služby. 

KDE NÁS NAJDETE?

Stanice STK a měření emisí má základnu na Praze 4, kde se technická kontrola provádí. Jsme k dispozici všem majitelům aut v Praze a jejích městských částech, jako jsou například Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11 nebo chcete-li třeba Vysočany, Horní Počernice, Čakovice či Praha západ. STK si k nám můžete přijet vyřídit i odjinud než z Prahy.

Věříme, že Vás nabízené služby zaujmou a těšíme se na Vaši návštěvu